Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomoć na podstawie www.poranny.pl

Quo vadis, Platformo?

Kurier Poranny dotarł do e-maila, którego pod koniec minionego tygodnia otrzymali niemal wszyscy działacze PO. Wiceprzewodniczący PO Ryszard Rutkowski wzywa do dyskusji na temat przyszłości partii i ostro krytykuje władze.

Oto fragment tego listu opublikowanego na łamach Kuriera Porannego:
„W moim otoczeniu myślący samodzielnie członkowie i sympatycy PO zadają pytanie: Quo vadis, Platformo? (...) Nie ma najmniejszej szansy na merytoryczną rozmowę z obecnie rządzącymi PO w Białymstoku i na Podlasiu, dlatego jako wiceprzewodniczący PO w Białymstoku uważam za swój partyjny obowiązek zaproponowanie państwu wykorzystanie Internetu do wymiany poglądów” - pisze Rutkowski. Dodaje, że rozmowa z władzami partii stała się niemożliwa. "Przewodniczący regionu pan Robert Tyszkiewicz nie utrzymuje ze mną, jako wiceprzewodniczącym PO w Białymstoku, oraz profesorem Stanisławem Sulkowskim, przewodniczącym koła nr 3, żadnych kontaktów od czerwca 2007 roku”.

W e-mailu wiceprzewodniczący Rutkowski nawiązuje także do skeczu kabaretu „Pod Wyrwigroszem”, nawiązującego do „Jozina z Bazin” pt. Donald marzy, żeby było miło. „Jako (...) niepoprawny „wykształciuch” z coraz większym zdziwieniem stwierdzam, że także nasi białostoccy partyjni „kierownicy” robią wszystko „...żeby było (im) miło, ...żeby się (im) spełniło...” - Rutkowski parafrazuje słowa kabaretu.


źródło: Kurier Poranny - Dokąd idziesz?

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę