Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Tenisiści w Piątnicy

Główne zdjęcie
fot.: www.pozts.strefa.pl

32 dziewczyny i 51 chłopaków rywalizowało w rozegranym w sobotę w Piątnicy III Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym juniorów w tenisie stołowym. Wśród dziewcząt dominowały zawodniczki PWSIP Wałkuscy Łomża. Turniej wygrała Weronika Łuba przed Karoliną Gołebiewską, a w pierwszej piątce były jeszcze dwie łomżanki.

Wśród chłopców w Piątnicy najlepiej wypadli zawodnicy z Białegostoku. Turniej wygrał Jakub Juchniewicz reprezentant MOKS Słoneczny Stok Białystok przed Emanuelem Adamem Lechem z UKS Baruch Dojlidy Białystok.

Zwycięzcy turnieju będą reprezentować woj. podlaskie w III OTK, który odbędzie się 12-13.04. w Drzonkowie

Wojciech Bobowski

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę