Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Reprezentantka Polski nie dała szans łomżankom.

Bez sensacji zakończył się dzisiejszy mecz pomiędzy UKS Jedynka Łomża a KS Organika Budowlani Łódź . Goście wystąpili w najsilniejszym składzie i łomżyńska drużyna gładko uległa we własnej hali 0 : 3. Wynik nie dziwi gdyż drużyna gości jest jedną z kandydatek do awansu do I ligi, a gospodarze chcą utrzymać się w II.

- Dziewczęta wystraszyły się – mówi trener łomżanek Mirosław Skawski – jak przyjechała Małgosia Niemczyk reprezentantka Polski to już w ogóle ręce im opadły... Gdyby dziewczęta pokazały to co potrafią grać, nie przestraszyły, się myślę że mogliby się podjąć walki, bo niektóre akcje udowodniły, że coś potrafią.

- My nic nie grałyśmy – mówi Małgorzata Niemczyk-Wolska – źle się gra w takich meczach, każdy mecz wiadomo że się lewą ręką wygra więc cały czas na boisku jest się zmarzniętym i zimnym. Ja się nie przewróciłam ani razu, nie raz. Łomży gratuluję przede wszystkim dobrej obrony i zagrywki. Nad pozostałymi elementami muszą jeszcze trochę popracować... Niech się cieszą z tego co robią.
210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę