Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

45 tysięcy gospodarstw bez prądu w regionie

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Połamane gałęzie i zerwane linie energetyczne - to skutki silnego wiatru, który wieje w regionie. Prądu nie ma teraz około 45 tysięcy gospodarstw - informuje rzecznik Zakładu Energetycznego Białystok, Andrzej Piekarski. Nie wiadomo kiedy awarie zostaną usunięte, bo energetycy dopiero rozpoczęli pracę. Silny wiatr wyłamuje także drzewa. Od północy podlascy strażacy pomagali 14 razy w usuwaniu konarów i drzew tarasujących drogi. Do groźnej kolizji doszło w okolicy Zambrowa. Osobowa skoda rozbiła się o leżące na drodze drzewo. Na szczęście nikt z podróżujących nie ucierpiał.

Jak informują synoptycy, przez cały dzień wiatr w porywach może osiągać 75 km na godzinę, a na Suwalszczyźnie nawet 85 km. Wiatr osłabnie dopiero wieczorem.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę