Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Gangsterzy w areszcie

Czterech mieszkańców Łomży w środę zostało zatrzymanych przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego. Dziś cała czwórka trafiał na trzy miesiące do tymczasowego aresztu. - To kolejne zatrzymania w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej o charakterze zbrojnym działającej w Łomży i okolicy - mówi prokurator Zbigniew Niemczyk szef gdańskiego wydziału do spraw przestępczości zorganizowanej Prokuratury Krajowej, która prowadzi sprawę.

Czterech łomżan zatrzymano w środę w Białymstoku. Wszystkim przedstawiono zarzut działania w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym. Dziś Sąd Rejonowy w Gdańsku zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.
Jak wyjaśnia prokurator Zbigniew Niemczyk grupa, na której czele stał zatrzymany w kwietniu ubiegłego roku Sławomir W. ps. „Generał”, zajmowała się m.in.: handlem narkotykami, wymuszeniami rozbójniczymi, jak i czerpaniem korzyści z prostytucji. Prokuratorskie zarzuty w tej sprawie usłyszało już łącznie 29 osób. Zdecydowana większość z nich przebywa w tymczasowym areszcie.

Prokurator Niemczyk podkreśla, że śledztwo w tej sprawie potrwa jeszcze co najmniej kilka miesięcy.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę