Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Awans prokuratora

Główne zdjęcie
prokurator Tadeusz Marek

Prokurator Tadeusz Marek naczelnik V Wydziału Śledczego Prokuratury Okręgowej w Łomży od soboty ma przejąć obowiązki Prokuratora Okręgowego w Białymstoku. Ministerstwo sprawiedliwości poinformowało o zmianach na stanowiskach szefów kilku Prokurator Okręgowych w tym tej białostockiej.

Łomżyński prokurator na stanowisku szefa białostockiej okręgówki ma zastąpić prokurator Annę Malczyk, która formalnie w piątek traci to stanowisko.

Dodajmy, że prokurator Tadeusz Marek przed raptem kilkanaście dni temu otrzymał list gratulacyjny od Prokuratora Apelacyjnego w Białymstoku. Był jednym z trzech prokuratorów w okręgu łomżyńskim wyróżnionym w ten sposób.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę