Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z serwisu: www.radio.bialystok.pl

ISO 9001 dla Łomży

Łomżyński Ratusz otrzymał certfikat ISO 9001, oznaczający najwyższą jakoś pracy, a przyznawany przez międzyanrodową firmę certyfikującą Europejskie Centrum Doradztwa EUROPRIMUS CONSULTING. Prace nad wdrożeniem ISO trwały dwa lata i dotyczyły wszystkich wydziałów Urzędu Miejskiego. Przeszedł on w tym czasie głęboką restrukturyzację i zmiany organizacyjne. Liczbę pracowników zmniejszono o 12 osób. Utworzony został specjalny wydział obsługi interesantów.

Skrócono dzięki temu m.in. wiele procedur w trakcie rozpatrywania spraw mieszkańców. Na przykład na odbiór nowego dowodu osobistego oczekuje się w łomżyńskim Ratuszu obecnie zalwedwie 2 tygodnie.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę