Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Śmiertelnie potrącił, później uderzył w drzewo

Starszy mężczyzna – prawdopodobnie bezdomny – zginął pod kołami tira w Łomży. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło około godziny 1.40 na ulicy Wojska Polskiego w okolicach Fadomu. Policję i straż pożarną wezwano na miejsce wypadku informując, że tir uderzył w drzewo. Dopiero po dojechaniu ratowników na miejsce, okazało się, że nieopodal ciężarówki leży martwy mężczyzna.

Z wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna w wieku około 66 lat – prawdopodobnie bezdomny – wtargnął na jezdnię wprost pod koła nadjeżdżającego tira. Kierowca samochodu, dopiero po  potrąceniu mężczyzny zjechał z drogi i uderzył w pobliskie drzewo. Jemu nic się nie stało.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę