Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Pijana matka karmiła piersią bliźniaki

Adama i Ewę – dwumiesięczne bliźnięta karmiła piersią pijana matka. Kobieta miała ponad 2,7 promila alkoholu. Wczoraj po południu policjanci z Nowogrodu w towarzystwie pracownic Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zbójnej taki obraz zastali w jednej z pobliskiej wsi. Dzieci noc spędziły w szpitalu, matka w policyjnej izbie zatrzymań.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że najprawdopodobniej pod tym adresem nietrzeźwi rodzice opiekują się dwumiesięcznymi bliźniętami. Niestety podejrzenia potwierdziły się. Gdy weszli do domu 36-letnia mama karmiła piersią dwumiesięcznego Adasia i jego bliźniaczą siostrę Ewę. W pewnym momencie będąc pod wyraźnym wpływem alkoholu, upuściła chłopczyka na ziemię. W mieszkaniu był w tym czasie również jej konkubent. Badanie alkomatem wykazało, że obydwoje byli pijani. On miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, u niej alkomat wykazał ponad 2,7 promila. Kobieta przez noc trzeźwiała w policyjnej izbie zatrzymań. Jej malutkie dzieci znalazły się pod czujną opieką lekarzy w łomżyńskim szpitalu.
 Pijana matka odpowie za narażenie dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę do pięciu lat pozbawienia wolności. Sprawą zajmie się sąd rodzinny.
210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę