Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Próbował zgwałcić, trafił do aresztu

Sąd Rejonowy w Zambrowie aresztował na trzy miesiące 22-letniego Kamila B. Jest on podejrzany o napad na dwie nastolatki, które następnie usiłował zgwałcić. Teraz grozi mu za to nawet 10 lat więzienia.


Pod koniec stycznia w okolicach Miejskiego Gimnazjum nr 1. w Zambrowie 22-latek napadł na 17-latkę, która uderzył w twarz, a następnie przewrócił na ziemię. Bił ją i kopał. Dziewczyna udała, że straciła przytomność. Gdy sprawca chciał ją rozebrać dziewczyna kopnęła go w krocze, dzięki czemu udało jej się uciec. Kilka dni później w podobny sposób w jednej z miejscowości na terenie gminy Zambrów napadł na 18-latkę. Przewrócił ją na ziemię i trzymając za włosy kilkukrotnie uderzał głową o asfalt. Następnie podniósł dziewczynę i zaciągnął do pobliskiego lasu. Także i tym razem do gwałtu nie doszło, bo napastnik przestraszył się świateł przejeżdżającego samochodu i uciekł. U dziewczyny stwierdzono stłuczenia głowy i kręgosłupa szyjnego oraz liczne siniaki na całym ciele.
Sprawca obu brutalnych napadów został zatrzymany przez policję. Okazał się nim 22-letni Kamil B. Sąd Rejonowy w Zambrowie zdecydował o zatrzymaniu go na 3 miesiące w areszcie tymczasowym.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę