Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Za burę secesja?

Główne zdjęcie
poseł Lech Antoni Kołakowski

- Lobbowałem, lobbuje i będę lobbował za budowa Via Baltica przez Łomżę. To wielkie nieporozumienie gdy marszałek województwa poucza posła – mówił Lecha Kołakowski odpowiadając na bure jaką otrzymał od marszałka Jarosława Dworzańskiego w związku z jego uczestnictwem w ełckim spotkaniu podczas którego lobbowano za przebiegiem Via Baltica przez Ełk i Łomżę. - Marszałek ma dbać o zrównoważony rozwój całego województwa podlaskiego, a nie tylko Białegostoku – dodawał poseł.

Podczas konferencji prasowej poseł poinformował także dziennikarzy, że w najbliższym czasie ma zamiar powołać specjalny zespół monitorujący, który ma przedstawić bilans zysków i strat jakie poniosła Łomża i Ziemia Łomżyńska po włączeniu do województwa podlaskiego.
- W jego skład mają wejść samorządowych z miasta, powiatu i regionu, a także przedstawiciele stowarzyszeń i organizacji i zwykli ludzie, którym bliski jest rozwój Ziemi Łomżyńskiej -  mówił poseł Kołakowski.
Bilans ten miałby zostać opracowany jeszcze w tym roku, a efektem tych prac mogłoby być np. referendum w sprawie wyłączenia Łomży z województwa podlaskiego sugerował parlamentarzysta, unikając jednak jednoznacznego stwierdzenia, ze to jest celem prac zespołu.
- Dajemy szansę aby Sejmik i marszałek Dworzański dostrzegli Ziemię Łomżyńską – podkreślał poseł Kołakowski.        
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę