Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Były dyrektor ośrodka kultury w Ciechanowcu aresztowany

Na trzy miesiące trafił do aresztu były dyrektor Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu, Artur L. Jak stwierdzili policjanci sprawdzający rachunki kierowanej przez niego instytucji, Artur L. kilkudziesięciokrotnie zlecał nagłaśnianie imprez okolicznościowych firmom z zewnątrz, mimo iż COKiS dysponował własnym sprzętem tego typu.

 Analiza rachunków wykazała, że były dyrektor nielegalnie zarabiał na różnicy między sumami, które płacił za usługi i tymi na które opiewały rachunki. Dotychczas stwierdzono, że było to co najmniej 25 tys.zł i dlatego były dyrektor trafił do aresztu podczas gdy śledczy sprawdzą pozostałe rachunki. W sumie opiewają one na 100 tys. zł.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę