Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Polowanie na... myśliwego

Myśliwy z postrzałem w lewe przedramię trafił w niedzielę po południu do szpitala w Łomży. Okazało się, że postrzelił go jego kolega z którym razem był na polowaniu. Co ciekawe do nieszczęśliwego wystrzału doszło w samochodzie. Postrzelony został kierowca, a ten który go postrzelił z wrażenia zostawił strzelbę. Gdy po nią wracał wpadł do rowu. Wówczas okazało się, że był pod wpływem alkoholu.

Jak relacjonuje Krzysztof Leończak oficer prasowy łomżyńskiej policji do nieszczęśliwego wypadku doszło około godziny 14.00 na polnej drodze w okolicach wsi Grądy Woniecko. Terenowym Jeepem jechało trzech myśliwych z Warszawy, którzy w niedzielę rano uczestniczyli w polowaniu wokół Małego Płocka.  Gdy Jeep się zatrzymał pasażer siedzący obok kierowcy próbował wyjść z samochodu. Zrobił to jednak tak niefortunnie, że broń która trzymał wypaliła raniąc w lewe przedramię kierowcę Jeepa. Myśliwi natychmiast udzielili pierwszej pomocy swemu koledze i odwieźli go do szpitala w Łomży. Tu okazało się, że w zamieszaniu na miejscy wypadku została broń z której padł strzał. Właściciel broni postanowił po nią wrócić. Wsiadł w Jeepa pojechał w kierunku Wizny.  Na miejsce jednak nie dojechał, bo w okolicach Bronowa wpadł w poślizg i wylądował w rowie. Tu odnaleźli go policjanci. Okazało się, że myśliwy miał ok. 0,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak podkreśla Leończak pechowemu myśliwemu w końcu udało się także odnaleźć broń. Na miejsce zawieźli go policjanci, którym długo musiał tłumaczyć się z serii pechowych zajść w niedziele popołudnie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę