Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

„Nie tylko w Tobie...” jedzie do Krakowa

Grupa teatralna Warsztatu Terapii Zajęciowej Zakładów Spożywczych „BONA” w Łomży wywalczyła uczestnictwo w finale VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno – Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Albertiana 2008”. Finał konkursu odbędzie się w marcu w Teatrze Słowackiego w Krakowie.

Podopieczni WTZ „Bona” do konkursu przystąpili z przedstawieniem pt.  „Nie tylko w Tobie...”. Został on wyłoniony w eliminacjach z trzech okręgów: mazowieckiego, podlaskiego i łódzkiego. W II etapie konkursu spektakl został przedstawiony w Łodzi, gdzie rywalizował z siedmioma innymi przedstawieniami z różnych placówek działających na rzecz osób niepełnosprawnych. Łomżyńskie przedstawienie w Łomży zajęło II miejsce tym samym kwalifikując się do krakowskich finałów „Albertiana 2008”. Te odbędą się 10 marca w Teatrze Słowackiego.
210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę