Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Most za słaby?

W dalszym ciągu nie wiadomo kiedy zostanie oddany do użytku most na rzecze Pisie w Morgownikach. Okazuje się, że niepomyślnie wypadły próby obciążeniowe nowo wybudowanego mostu. Potwierdza to dyrektor Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Białymstoku. W tej chwili opracowywana jest ekspertyza, która ma określić czy konieczne będzie wzmocnienie za słabego przęsła mostu.

Przeprawa została zamknięta w lipcu 2006 roku. Argumentowano, że drewniana konstrukcja starego mostu rozpada się i konieczne okazało się wybudowanie nowego mostu. Prace rozpoczęły się wiosną ubiegłego roku. I choć most już od kilku miesięcy stoi, a pracownicy firmy budującej go wykonują jedynie prace porządkowe i zabezpieczające w dalszym ciągu nie można po nim jeździć. Piotr Dzierżanowski dyrektor Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Białymstoku podkreśla, że wykonawca ma czas na oddanie obiektu do końca lipca i termin ten zostanie dotrzymany. Potwierdza jednocześnie, że wybudowany most nie wytrzymał prób obciążeniowych, ale szczegółów nie chce zdradzać. Poinformował jedynie, że czeka na wyniki zleconych ekspertyz, które mają określić do dalej robić.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę