Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 18.02.2008- wyjazd na Białoruś-nowy termin

Szanowni Państwo,

Urząd Miejski w Łomży otrzymał zaproszenie do odwiedzenia i nawiązania współpracy gospodarczej z miastem Gorki na Białorusi. Wyjazd jest organizowany w wyniku podpisania przez przedstawicieli miasta Łomża z przedstawicielami miasta Gorki na Białorusi „Porozumienia o przyjaźni i współpracy międzynarodowej pomiędzy miastem Gorki, a Łomżą”.

UWAGA! Zmiana terminu wyjazdu!

Wyjazd 13.03.br powrót 16.03.br. Zakwaterowanie oraz wyżywienie na czas pobytu jest zapewnione przez stronę białoruską. Koszty związane z uzyskaniem wizy pokrywa Urząd Miejski w Łomży. Uczestnik podróży pokrywa jedynie koszt przejazdu.

Osoby zdecydowane na wyjazd proszone są jak najszybciej poinformować telefonicznie biuro UM, tel. 086-215-67-97, bądź biuro Izby tel. 086-216-33-55, w celu otrzymania imiennych zaproszeń z Białorusi. Wniosek wizowy (dostępny w UM w Łomży) z załączoną 1fotografią oraz paszportem należy dostarczyć do p. Marioli Jabłonowskiej lub do biura ŁIP-H, najpóźniej do końca lutego 2008r.

Spotkanie organizacyjne w sprawie wyjazdu odbędzie się 4 marca br. (wtorek) o godz. 14.00 w gabinecie Zastępcy Prezydenta Miasta Łomża Krzysztofa Choińskiego.

 

S e r d e c z n i e  z a p r a s z a m y !

 

Edyta Gawrych
pon, 18 lutego 2008 08:07
Data ostatniej edycji: wt, 19 lutego 2008 11:00:21

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę