Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Augustów: pijany kierowca staranował radiowóz

Uszkodził radiowóz i jutro stanie przed sądem. Chodzi o 22 – letniego mieszkańca wsi Nowika koło Augustowa, który prowadził samochód po pijanemu i zderzył się z jadącym na interwencję wozem policyjnym. Do zdarzenia doszło w podaugustowskim lesie. Patrol policyjny jechał na interwencję do wsi Strękowizna. W pewnym momencie na leśnej drodze funkcjonariusze zobaczyli jadącego z przeciwnej strony malucha.

Zatrzymali się, by go przepuścić, ale fiacik również zahamował, a jego kierowca wrzucił wsteczny bieg i zaczął uciekać. Radiowóz ruszył za nim i po przejechaniu kilkudziesięciu metrów oba pojazdy zatrzymały się na skrzyżowaniu dróg. Jeden z policjantów wysiadł wówczas, by wylegitymować kierowcę malucha, ale ten zamiast wysiąść z auta, ruszył do przodu i uderzył w radiowóz. Po chwili wycofał wóz i próbował wyprzedzić uszkodzone auto policjantów co skończyło się kolejnym zderzeniem. Oficer prasowy augustowskiej policji Andrzej Murawski wyjaśnia, że gdy w końcu policjantom udało się zatrzymać kierowcę, okazało się, że mężczyzna jest pijany i w wydychanym powietrzu ma blisko 3 promile alkoholu. 22 – latek został już przewieziony do suwalskiego aresztu, a jutro stanie przed sądem.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę