Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Zawodniczki Prefbetu w formie

Główne zdjęcie
Justyna i Magda

Podczas rozegranego w sobotę halowego mitingu w Spale po raz kolejny w tym sezonie zawodniczki LŁKS „PREFBERTU ŚNIADOWO” Łomża ustanowiły nowe rekordy życiowe i jednocześnie zajęły bardzo dobre lokaty.

Magdalena Stankiewicz wystartowała na dystansie 400m uzyskując halowy rekord życiowy 56,70sek. zajmując drugie miejsce, obecnie jest to drugi wynik w Polsce wśród juniorek (w 2008). Jest to zaledwie 0,09sek. do jej rekordu życiowego z otwartego sezonu. W biegu tym zwyciężyła uczestniczka Mistrzostw Świata w Osace (2007) Bożena Łukasik (RLTL  ZTE Radom) 55,31 a trzecie miejsce Dorota Udałow (AZS AWF Warszawa) 57,10, którą Magda wyprzedziła na ostatniej prostej.

Justyna Korytkowska również zajęła drugie miejsce, ale w biegu na 800m i uzyskała halowy rekord życiowy 2.18,76sek. poprawiając się o dwie sekundy. Wynik tym bardziej cieszy, że Justyna biega dystanse zdecydowanie dłuższe.

W najbliższy weekend obie zawodniczki wezmą udział w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów oczywiście w Spale. Magda pobiegnie na dystansie 800m a Justyna 3000m i 1500m.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę