Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Wyremontują drogę od Zambrowa do Wysokiego Mazowieckiego

Wiosną tego roku rozpocznie się przebudowa 17-kilometrowego odcinka drogi nr 66 od Zambrowa do niemal samego Wysokiego Mazowieckiego. Właśnie dobiegają końca procedury przetargowe. Modernizacja odcinka Zambrów - Osipy będzie kosztowała ponad 61 mln. zł. i potrwa do końca 2009 roku - podała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Remont jest niezbędny, bo stan techniczny drogi nie jest najlepszy- zniszczone krawędzie jezdni, koleiny i nienormatywne łuki. Dlatego właśnie modernizacja obejmie wzmocnienie konstrukcji nawierzchni do 100 kN/oś, poszerzenie jezdni do 7 metrów, przebudowę czterech skrzyżowań z drogami powiatowymi, korektę łuków pionowych i poziomych oraz budowę 21 przepustów.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę