Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Zbigniew Ciszek wśród ubezpieczeniowych „milionerów”

Główne zdjęcie
Zbigniew Ciszek

Zbigniew S. Ciszek specjalista ubezpieczeniowy z Łomży trafił do grona najlepszych doradców finansowo – ubezpieczeniowych na świecie. Jako pierwszy z miasta i regionu zostanie członkiem elitarnego stowarzyszenia Million Dollar Round Table (MDRT). Do klubu MDRT należą sprzedawcy produktów ubezpieczeniowych, którzy zarabiają rocznie w USA minimum milion dolarów!!! W Polsce próg ten jest niższy, ale jego zdobycie jest największym marzeniem agentów.

- W branży ubezpieczeniowej pracuje już od 11 lat, ale dopiero teraz, po raz pierwszy, udało mi się osiągnąć to do czego od tak dawna dążyłem – członkostwo w MDRT – mówi Zbigniew Ciszek    agent ubezpieczeniowy Commercial Union.   
MDRT to elitarna, międzynarodową organizacją skupiającą najlepszych specjalistów w zakresie ubezpieczeń na życie i długoterminowych oszczędności z 74 krajów świata. Powstała przed 80-laty w USA. Aby do tego klubu się dostać trzeba zapracować i zarobić... Dość wspomnieć, że dziś wyśrubowane kryteria MDRT spełnia mniej niż 1% agentów na całym świecie. W Polsce liczba członków klubu nie przekroczyła jeszcze 250 osób.    
Członkostwo w „klubie milionerów” to potwierdzenie profesjonalizmu, wiedzy, zadowolenia klientów i doskonałych wyników sprzedaży.  
- To prawdziwy krok milowy w karierze każdego agenta ubezpieczeniowego – podkreśla pan Ciszek.

Siedziba łomżyńskiego biura Commercial Union mieści się w  lokalu przy ul. Wyszyńskiego 2, ale nie zawsze można tu spotkać Zbigniewa Ciszka. On, tak jak i większość agentów ubezpieczeniowych pracuje przede wszystkim w terenie.
Profesjonalne doradztwo ubezpieczeniowo-finansowe dopasowane do potrzeb do klienta to klucz do sukcesu. Doradztwo ubezpieczeniowe to nie tylko praca to jego  pasja.
Ciągłe doskonalenie się, regularna praca pokazuje, że można zaistnieć w branży ubezpieczeniowej nawet w tak niezamożnym regionie jak nasz.
- Gdy zaczynałem pracę w ubezpieczeniach w Łomży mało osób  słyszało o Commercial Union. Dziś jest to już zupełnie inaczej. Klienci znają mnie i znają Commercial Union część grupy AVIVA. Wiedzą też, że jestem wierny hasłu, które od lat powtarzam za pierwszym  prezesem CU Marianem Miziołkiem „uczciwość do przesady” – mówi Zbigniew Ciszek. - Ludzie bardzo często nie zdają sobie sprawy jak ważne są to usługi.  Wypadki mogą zdarzyć się wszędzie i każdemu, a wówczas jakże często okazuje się, że pieniądze z ubezpieczenia to jedyne na które tak naprawdę można liczyć kiedy są najbardziej potrzebne– dodaje.

 www.cuofe.ciszek.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę