Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Samochodem w słup

Główne zdjęcie
fot. Tyszka Krzysztof

Przez kilka godzin elektrycy usuwali awarię prądu na osiedlu Nowa Łomżyca. Przed północą samochód dostawczy uderzył w jeden ze słupów trakcji elektrycznej przy ulicy Łukasińskiego w Łomży. Kierowca samochodu zbiegł z miejsca wypadku. Policjanci podejrzewają, że mógł być pijany


W wyniku uderzenia sieć elektryczna została przerwana, a mieszkańcy odcięci od prądu. Elektrycy musieli wymienić uszkodzony słup. Nocne prace trwały około trzech godzin.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę