Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Kaufland werbuje

Po latach przeciągającej się budowy wszystko wskazuje na to, Kauflandowi uda się otworzyć sklep w Łomży. Prace na budowie przy skrzyżowaniu Alei Piłsudskiego z ul. Zawadzką trwają od świtu do zmroku. Teraz sieć pospiesznie szuka także pracowników.


W środę i czwartek w łomżyńskim PUP dobędzie się specjalna Giełda – Kaufland. Do pracy w markecie w Łomży poszukuje osób na stanowiska m.in. pracowników działu przyjęć, kasjerów, sprzedawców, czy pracowników porządkowy. Kandydaci na pracowników powinni cechować się chęcią do pracy i posiadać doświadczenie w handlu, a w zależności od określonego stanowiska powinny także mieć: uprawnienia na wózki widłowe, czy umiejętność obsługi komputera.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę