Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Przeprasza, ale nie przyznaje się do winy

Przed Sądem Okręgowym w Łomży rozpoczął się proces Seweryna W. Prokuratura oskarżyła go o umyślne, w zamiarze ewentualnym, zabicie 3 maja ubiegłego roku 9-letniego Damiana. Seweryn W. Prowadził wówczas samochód, którym śmiertelnie potrącił chłopca idącego poboczem ulicy Przykoszarowej w Łomży. Zdaniem prokuratury Seweryn W. jechał wówczas z nadmierną prędkością i był pod wpływem alkoholu. Prokuratura oskarżyła go także o narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia drugiego chłopca, który był razem z Damianem i grożenie świadkowi.

Oskarżony – dziś 24 letni mężczyzna -  nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów. Odmówił  składania wyjaśnień i odpowiedzi na pytania sądu. W krótkim oświadczeniu zwrócił się do rodziny zmarłego Damiana. Przeprosił jego rodziców i wyraził im współczucie podkreślając, że on w wypadku drogowym stracił brata. Obecny na rozprawie ojciec Damiana, Stanisław Bagiński przeprosimy przyjął.
- Trzeba wybaczyć. Żyć w nienawiści, to gryzienie się... mówił powstrzymując łzy.

W odczytanych przez sędziego zeznaniach ze śledztwa Seweryn W. podkreślał, że chłopiec wtargnął mu pod samochód. Zaprzeczał jakoby w dni wypadku był pijany. Nie przyznał się także do grożenia świadkowi. Stwierdził, że uciekł z miejsca wypadku nie udzielając chłopcu pomocy, bo był w szoku.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę