Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Informacja biura Izby z dnia 12.02.2008- zaproszenie

    Do biura Izby wpłynęło z Urzędu Miejskiego w Łomży pismo, informujące o podpisaniu przez przedstawicieli miasta Łomża z przedstawicielami miasta Gorki na Białorusi „Porozumienia o przyjaźni i współpracy międzynarodowej pomiędzy miastem Gorki, a Łomżą”. W związku z powyższym strona polska otrzymała zaproszenie do odwiedzenia i nawiązania współpracy gospodarczej z miastem Gorki na Białorusi.

    Wobec powyższego przekazujemy Państwu otrzymane pismo w załączniku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wyjazdu. Wszelkie pytania prosimy kierować do osoby wskazanej w powyższym piśmie.

UWAGA! Ilość miejsc nieograniczona! 

Z a p r a s z a m y !Z poważaniem

Kierownik Obsługi Biura

Edyta Gawrych

 

 

Załączniki

Edyta Gawrych
wt, 12 lutego 2008 10:13
Data ostatniej edycji: wt, 12 lutego 2008 15:26:33

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę