Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kolejne rywalizacje szachistów

Rekordowo dużo młodych szachistów uczestniczyło w rozegranym w sobotę w I LO przy ul Bernatowicza w Łomży II Turniej IX Edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej w szachach. W auli tej szkoły, przy szachownicach zasiadło aż 80 osób. Zawodnicy to dzieci z szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Łomży i całego regionu.

Zwodnicy mieli do rozegrania 7 systemem szwajcarskim P15. Najlepiej na turnieju wypadła Anna Żebrowska z Łomży, która zdobyła aż 6,5 punkta. (w załączniku cała Tabela turniejowa)
Sędzią głównym zawodów był, pomysłodawca i organizator tej imprezy Sławomir Sobociński. Kolejny turniej ligi już 1 marca. 
210407125521.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

Załączniki


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę