Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Polacy w internecie

W 2007 roku z internetu korzystało 41,5 proc. Polaków powyżej 15 roku życia - wynika z najnowszych badań NetTrack, przeprowadzonych między styczniem a grudniem 2007 roku przez SMG/KRC. Ponad połowa spośród użytkowników internetu (65,7 proc.) korzysta z niego codziennie lub prawie codziennie, a 19,1 proc. kilka razy w tygodniu. Raz na tydzień korzysta z internetu 7,2 proc. badanych.

Z badania wynika, że Polacy najczęściej korzystają z internetu w domu (80,8 proc.), w pracy (26,4 proc.) oraz na uczelni lub w szkole (12,6 proc.).

Polacy łączą się z domu z internetem przede wszystkim za pomocą stałego łącza (72,2 proc.), a jedynie 3,7 proc. korzysta z modemu.

Sondaż pokazuje, że internetu częściej używają mężczyźni (51 proc.) niż kobiety (49 proc.).

Najpopularniejszą stroną internetową w Polsce jest Google.pl, który 84,4 proc. badanych odwiedziło przynajmniej raz w ciągu ostatniego miesiąca.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę