Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Poszukiwany

Policjanci, strażacy, rodzina i sąsiedzi ze wsi Bagienice w gminie Przytuły od wczorajszego wieczoru poszukują 48 letniego mieszkańca tej wsi. Mężczyzna wczoraj między godziną 12.00 a 13.00 wyszedł za stodołę i ślad po nim zaginął. Poszukiwania najpierw rozpoczęła rodzina i sąsiedzi. Wieczorem o zaginięciu powiadomiono policję. Około godziny 19.30 do poszukiwań włączyli się także strażacy.

Do akcji skierowano aż trzy jednostki OSP i jedną straży zawodowej z Łomży. Strażacy wspólnie z policjantami i mieszkańcami Bagienic niemal do samej północy przeczesywali okoliczne lasy, ale mężczyzny nie odnaleziono. Dziś rano poszukiwania mają zostać wznowione.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę