Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Łomżyńscy prokuratorzy zbadają niegospodarność prezydenta... Olsztyna

Śledczy z Prokuratury Okręgowej w Łomży zajmą się sprawami ewentualnych niegospodarności jakich miał dopuścić się prezydenta Olsztyna. O przeniesieniu spraw do Łomży zdecydowała Prokuratura Apelacyjna w Białymstoku. Łomżyńscy prokuratorzy mają m.in. zbadać sprzedaży przez olsztyńskiego prezydenta tamtejszego biznesmenowi atrakcyjnej działki.

Prokuratorzy z Łomży mają kontynuować prace prokuratorów z Olsztyna. Przez kilka miesięcy badanych było pięć wątków dotyczących niegospodarności i ewentualnego niedopełnienia obowiązków przez prezydenta Olsztyna. Chodzi o remont jednej z głównych ulic oraz o umorzenie podatku dla jednej z firm i sprzedaż ziemi przedsiębiorcy.
Jak podał dziennik Rzeczpospolita w przypadku sprzedaży ziemi olsztyńscy śledczy byli już gotowi do stawiania konkretnych zarzutów.
Rzeczpospolita przypomina, ze nie pierwszy raz przenoszone są do Łomży akta ważnych spraw z Olsztyna. Trzy lata temu śledczy z Łomży zajmowali się np. głośną aferą spółdzielni budowlanej Pojezierze.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę