Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Drogi zamieniają się w błoto

Mokra i ciepła zima daje się we znaki mieszkańcom regionu. Do wielu miejscowości, gdzie prowadzi jeszcze droga gruntowa trudno jest dojechać, bo drogi miejscami zamieniły się w wielkie kałuże błota. Jak informują strażacy takie sygnały o nieprzejezdnych drogach docierają także do nich. Od kilku dni zgłaszany jest problem z przejazdem kilkusetmetrowego odcinak drogi powiatowej pomiędzy miejscowościami Olszyny – Guty na terenie gminy Piątnica.

 
Na odcinku 300-400 metrów błoto jest tu tak duże, że grzęzną w nim wszystkie próbujące przejechać tę "drogę" samochody osobowe. Później konieczna staje się pomoc okolicznych rolników i ich traktorów, przy pomocy których z błotnej pułapki wyciągane są  samochody i ich pasażerowie.
Wczoraj drogowcy przywieźli tu nieco żwiru i próbowali problem zasypać, ale to się nie udało. Jak informuje dyżurny PSP sprawa jest istotna, bo w błotną pułapkę mogą także wpaść samochody samochody straży pożarnej, czy karetki pogotowia jadące na ratunek mieszkańcom.

Dodajmy, że na terenie powiatu łomżyńskiego wśród ponad 530 km dróg powiatowych drogi gruntowe liczą około 100 km.


210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę