Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Gazela Biznesu z Grajewa

Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Unidrog z Grajewa po raz kolejny wygrało ranking Gazele Biznesu. Ranking ten opracowuje magazyn Puls Biznesu, a w jego ocenie „Gazela” to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. W razie zagrożenia z ich strony, po prostu ucieka do przodu. Grajewski Unidrog w województwie podlaskim robi to najlepiej od 2004 roku.

Z województwa podlaskiego do rankingu najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw załapały się 82 firmy. Statuetkę Podlaskiej Gazeli Biznesu dla grajewskiego Unidrogu w podczas uroczystej gali w Filharmonii Podlaskiej odbierał jej prezes Adam Kulikowski.
Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Unidrog Sp. z o.o., które zajmuje się budową dróg i obiektów sportowych, w 2007 roku zatrudniało 55 osób, a jego przychody w porównaniu z poprzednim rokiem wzrosły aż o 314%.

Dwa kolejne miejsca w rankingu Podlaskich Gazel zajęły firmy: Polifaktor z Augustowa, produkujący ekskluzywne łodzie, i Unicel Poland z Wasilkowa, producent chemii budowlanej.
210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę