Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Mapa PiS - „Co zabrała PO”

Prawo i Sprawiedliwość przygotowuje internetową mapę, która będzie przedstawiała inwestycje z zakresu ochrony środowiska zaplanowane przez poprzedni rząd, a wycofane z budżetowego lub unijnego finansowania przez obecne władze. Chodzi m.in. o tzw. indykatywną listę projektów przygotowaną przez ministerstwo polityki regionalnej. Została ona poważnie okrojona. Województwo podlaskie straciło na tym ok. 250 mln zł.


„To co dzisiaj się dzieje, jest wielkim nadużyciem” - mówił we wtorek na konferencji prasowej w Białymstoku prezes PiS Jarosław Kaczyński.
Jak powiedział, mapa pokazuje "ile Platforma Obywatelska zabrała różnym obszarom kraju", poprzez swoje decyzje. Były premier uważa, że ma miejsce realizacja koncepcji polegającej na rozwijaniu jedynie bogatszych regionów, co w jego ocenie jest koncepcją błędną ekonomicznie i niesprawiedliwą.
Mapa ma być dostępna w internecie na stronie Prawa i Sprawiedliwości, tak by każdy internauta  mógł prześledzić, co PO w jego województwie zabrała – podkreślają działacze PiS.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę