Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Bal za pluszaka

Około 200 osób bawiło się na I Diecezjalnym Balu Charytatywny zorganizowany przez Caritas Diecezji Łomżyńskiej. W zabawie zorganizowanej w sobotę w Zespole Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących w Łomży wzięli udział członkowie oraz sympatycy Szkolnych Kół Caritas. Celem głównym balu była zbiórka zabawek, które w ramach Światowego Dnia Chorego (11.02.2008) zostaną przekazane chorym dzieciom z terenu całej diecezji.

Bal był również okazją do wspólnej zabawy oraz nawiązania nowych znajomości i przyjaźni. Spotkanie rozpoczęło się wspólnym śpiewaniem „Barki” – pieśni, która towarzyszy nam na każdym  spotkaniu - natomiast sam Bal rozpoczęliśmy „polonezem”. Zgodnie z zapowiedzią w ramach balu miał miejsce konkurs muzyczny „Szansa na kolędę”. Dla wszystkich przygotowany został poczęstunek na słodko, napoje oraz smaczny bigos.

Współorganizatorami balu byli członkowie i sympatycy Szkolnego Koła Caritas przy Zespole Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5, którego opiekunem jest ks. Krzysztof Górski. Oni to udekorowali salę, zadbali o dobrą muzykę, a po zakończeniu balu posprzątali wszystko. Bal mógł się odbyć na terenie szkoły dzięki uprzejmości jej dyrektora Jacka Koconia, który wspiera wszystkie działania promujące wolontariat.
 
Organizatorzy za naszym pośrednictwem dziękują uczestnikom i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do sprawienia RADOŚCI dzieciom - zarówno tym chorym, które otrzymają maskotki z okazji Dnia Chorych, jak i tym, które miały okazję dobrej wspólnej zabawy.  Bóg zapłać!
 
Zdjęcia z balu obejrzeć można w galerii na stronie www.lomza.caritas.pl 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę