Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

ŁKS Łomża : OKP Olsztyn - sparing beniaminków

W środę na stadionie przy ulicy Zjazd zostanie rozegrane kolejne z testowych spotkań łomżyńskiego ŁKSu. Jedenastka z Łomży, która w III lidze będzie grała dopiero w sierpniu, podejmie również beniaminka tej ligi zespół OKP Warmia i Mazury Olsztyn. W tym spotkaniu publiczności i trenerowi Tadeuszowi Gaszyńskiemu zaprezentuje swoje umiejętności dwóch obcokrajowców, którymi być może zostanie wzmocniona nasza drużyna. Pomocnik - pochodzi z Białorusi, a napastnik - z Ukrainy.

To kolejna próba wzmocnienia zespołu ŁKSu przed rozgrywkami III ligi piłki nożnej. Już wiadomo, że jako łomżanie na stadiony począwszy od połowy sierpnia będą wybiegać Marcin Marczak (dotychczas w Okęciu Warszawa) i Piotr Burski (SMS Łódź).

Początek spotkania ŁKS Łomża OKP Olsztyn o godzinie 16.00.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę