Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

Łomżanki zagrają o pierwszą ligę

Tenisistki stołowe AZS PWSIP Wałkuscy Łomża prą do pierwszej ligi. Podopieczne Wacława Tarnackiego właśnie wygrały kolejny turniej o mistrzostwo II ligi kobiet. Podczas rozegranych w niedzielę w Rytkach nie miały sobie równych wysoko ogrywając zespołu gospodarzy turnieju UKS Arka Ryki i KKS Sygnał Lublin.


W ostatnim turnieju w drużynie łomżanek nie wystąpiły Katarzyna Listwon i Kamila Świniarska, mimo to trener Wacław Tarnacki jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych. Zawodniczki AZS PWSIP Wałkuscy Łomża najpierw ograły 10 do 1 zespół KKS Sygnał Lublin, po czym jeszcze lepiej wypadły w meczu z UKS Arka Ryki pokonując je 10 do 0. Ogrywając obie drużyny z województwa lubelskiego łomżanki zapewniły sobie prawo startu w barażach o I ligę.
- Jestem zadowolony z wygranej. Widać wyraźnie efekty ostatniego zgrupowania – mówił po turnieju trener Tarnacki
Szkoleniowiec łomżyńskich tenisistek stołowych podkreślał jednak, że najważniejsze mecze dopiero są przed zawodniczkami. Od ich wyników będzie zależało czy zespół osiągnął stawiany sobie na ten sezon cel – awans do pierwszoligowych rozgrywek.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę