Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

Krótkie filmy z kamery na Rondzie Kościuszki

Z takimi sytuacjami spotykają się policjanci Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży na drogach miasta i powiatu łomżyńskiego. Czasami są dość zabawne, jednak każda z nich stanowi realne zagrożenie bezpieczeństwa ruchu drogowego dla innych uczestników. Pierwszy film przedstawia zachowanie się kierującego VW będącego w stanie nietrzeźwym, natomiast drugi film, to kwintesencja kierowania pojazdem bez zwracania uwagi na istniejące oznakowanie drogi, czyli "jazda pod prąd". Zdarzenia zostały zarejestrowane dzięki kamerze usytuowanej na Placu Kościuszki.

31 grudnia 2007

24 grudnia 2007


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę