Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Na Wojska Polskiego leży przyczepa

Na skrzyżowaniu ulic Woj. Polskiego z Sikorskiego leży przyczepa. Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 11.00. Kierowca ciężarówki wykonywał manewr zawracania W pewnym momencie awarii uległo zabezpieczenie, które trzymało skrzynię ładunkową. Skrzynia ładunkowa odpadła przewracając przyczepę.

Naszczęście nic nikomu się nie stało.  Skrzyżowanie jest przejezdne, utrudnienia występują tylko przy skręcie w kierunku Ostrołęki z ul. Sikorskiego od strony straży.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę