Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Przedszkolne posiłki w starej cenie - na razie

Nie będzie podwyżek cen posiłków w łomżyńskich przedszkolach – przynajmniej na razie. Radni Łomży na wniosek prezydenta, tuż przed podjęciem dyskusji nad ten temat, zdjęli z porządku obrad odpowiednie punkty. Propozycje podwyżek ponownie mają trafić do odpowiednich komisji by tam jeszcze raz przeprowadzić dyskusje nad nimi.


Przypomnijmy zgodnie ze przedstawioną przez prezydenta propozycję od 1 marca stawka dzienna  dzienna a zakupy surowców żywnościowych zużytych do przyrządzania posiłków w łomżyńskich przedszkolach miał sięgnąć „nie więcej niż 7,89zł”. Dotychczas jest to 3,20 zł. Podobnie miały podskoczyć także ceny posiłków w szkołach. Prezydent na sesji tłumaczył radnym, że nowe stawki są wynikiem ustawy i że przedstawiona kwota jest maksymalną dopuszczalną. Intencja władz jest natomiast to aby o tym ile będą kosztowały posiłki decydowano w poszczególnych placówkach.
Radni uznając wniosek prezydenta skierowali projekty odpowiednich uchwał jeszcze raz do dyskusji w komisjach i tam ich uszczegółowienie.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę