Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Nie ma porozumienia w łomżyńskim szpitalu ale lekarze nie wznowią głodówki

Jak mówią, chcą w ten sposób pokazać dobrą wolę podczas negocjacji z dyrektorem. Rozmowy ciągle trwają i obie strony uważają, że nie ponoszą winy za ich przedłużenie. Dyrektor szpitala, Marian Jaszewski powiedział Polskiemu Radiu Białystok, że lekarze wystąpili z żądaniem podwyżki i teraz trwa spór jak powinien być rozumiany jeden z punktów ubiegłorocznego porozumienia. Czeka także na interpretacje Państwowej Inspekcji Pracy na temat czasu pracy lekarzy w systemie z płatnymi nadgodzinami.

Lekarze uważają, że dyrektor od wczoraj zmienił zdanie na temat kształtu grafików, wg których mieliby pracować, co podważa wcześniejsze ustalenia. Żeby lekarze mogli pracować od początku lutego wg nowego systemu z płatnymi nadgodzinami negocjacje powinny zakończyć się do czwartku.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę