Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Tańsze kwoty mleczne

Rolnikom produkującym mleko nie grożą kary za przekroczenie limitów produkcyjnych. To sprawia, że coraz mniejszym zainteresowaniem cieszą się wystawiane na sprzedaż kwoty mleczne. Jak wynika z zestawienia na podstawie transakcji zawieranych za pośrednictwem Ogólnopolskiej Giełdy Kwot Mlecznych - kwotymleczne.com - w styczniu w województwie podlaskim za kilogram kwoty mlecznej trzeba było zapłacić już tylko 35 groszy.

Dla porówna jeszcze w grudniu cena ta była o 20 groszy wyższa, a latem ubiegłego roku kształtowała się na poziomie 80 groszy.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę