Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

WyPiSani za działanie przeciwko PiS

Decyzją władz regionalnych partii, dwaj radni sejmiku województwa podlaskiego zostali w poniedziałek usunięci z Prawa i Sprawiedliwości. Chodzi o Bogusława Dębskiego, obecnie wicemarszałka województwa podlaskiego, a także o Lecha Rutkowskiego. Obaj członkowie PiS przed dwoma tygodniami zagłosowali za odwołaniem marszałka województwa z tej samej partii.

Po odwołaniu marszałka z PiS Dariusza Piontkowskiego, co stało się glosami PO, PSL, LiD oraz trzech z klubu PiS, władzę w sejmiku województwa objęła koalicja pod przewodnictwem PO-PSL. Marszałkiem został Jarosław Dworzański (PO), zaś jednym z wicemarszałków - Bogusław Dębski. Już tego samego dnia trzej radni, który głosowali za odwołaniem Piontkowskiego, zostali usunięci z sejmikowego klubu PiS. Teraz ponieważ dwóch z nich było też członkami partii, zostali jeszcze formalnie z niej usunięci.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę