Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Mlekovita firmą roku

Wysokomazowiecka Mlekovita zdobyła prestiżową nagrodę – Firma Roku 2007 – w konkursie organizowanym przez Polski Klub Biznesu. To już drugie tak zaszczytne wyróżnienie przyznane firmie przez tę organizację. W 2005 roku prezes zarządu Mlekovity Dariusz Sapiński otrzymał tytuł: Businessmen Roku - „za zbudowanie potęgi Mlekovity - największej mleczarskiej grupy kapitałowej i wybitny wkład w rozwój polskiego mleczarstwa”.


Tym razem Zarząd i Kapituła PKB nagrodziły wysokomazowiecką firmę za innowacyjność działania, wysoką jakość produktów mlecznych i skuteczność w umacnianiu pozycji na polskim rynku żywności.
Nagrodę dla Mlekovity jej prezesowi wręczono w sobotę, podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę