Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Silny wiatr już przechodzi

Główne zdjęcie
połamana choinka na Starym Rynku

Połamana choinka na rynku, połamane drzewa, luźna obróbka blacharska to główne skutki przechodzącej nocą nawałnicy nad Łomżą. Strażacy zarejestrowali 14 zdarzeń, wszystkie dotyczyły skutków wiejącego silnego wiatru. Na szczęście nie było żadnych tragicznych zdarzeń z tym wiązanych.

W Łomży wichura zakończyła okres świąteczny. Połamała choinkę ustawioną na rynku przed ratuszem.
W Województwie około 15 tysięcy gospodarstw pozostaje bez prądu. Uszkodzonych jest nadal blisko 630 stacji transformatorowych. Najtrudniej jest w okolicach Ełku, Giżycka, Czyżewa, Wysokiego Mazowieckiego, Ciechanowca, a także Puńska i Bielska Podlaskiego. W miejscowości Szepietowo Janówka wichura zerwała niemal cały dach z budynku mieszkalnego ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

Dziś wiatr ma powoli słabnąć.
210204100642.gif
Foto: połamana choinka na Starym Rynku
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: przełamany słup,
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę