Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Artur Zaczek bez medalu mistrzostw Polski

Artur Zaczek z Narwi Łomża nie obronił tytułu halowego mistrza Polski juniorów na 60 metrów Na zawodach w Spale sprinter z Łomży w biegu finałowym popełnił drugi falstart, za który zgodnie z przepisami jest dyskwalifikacja. Pech jest o tyle większy, że czas Zaczka z eliminacji (6,91 sek.) dawał pierwsze miejsce w finale.

Co ciekawe pierwszy falstart, za który nie ma jeszcze dyskwalifikacji, popełnił inny zawodnik z naszego województwa, Jakub Dąbrowa z Podlasia Białystok.

źródło: Gazeta Wyborcza Białystok

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę