Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 22 czerwca 2021 napisz DONOS@

Łomżyńska ARiMR bez dyrektora

Bogdan Domagała związany z PiS-em dyrektor Podlaskiego Oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży stracił stanowisko. W piątek odwołał go nowy związany z PSL-em prezes Agencji. Na razie nie wiadomo, kto zostanie nowym dyrektorem oddziału.


Domagała kierował łomżyńską instytucją od dwóch lat, z kilkumiesięczna przerwą w środku, gdy swoje porządki w ARiMR wprowadzała Samoobrona. Wówczas to Domagała na kilka miesięcy ustąpił miejsca Tomaszowi Ganowi. Gdy Lepper i jego Samoobrona ponownie wyleciała z koalicji rządowej PiS wymienił w Łomży Gana na Domagałę.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę