Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Synoptycy ostrzegają przed burzami na Podlasiu.

Strażacy usuwają skutki wielkiej ulewy w Łomży. Po porannych opadach zalało kilkadziesiat piwnic. Podniósł się poziom Łomczyczki. Podtopiony jest magazyn jednej z firm. Intensywne opady sparalizowały ruch w mieście. Kierowcy mieli kłopoty z przejazdem m.in. ulicami Piłsudskiego, Zawadzką i Aleją Legionów Burza, która przeszła nad Łomżą przemieszcza się teraz na wschód regionu nad Rajgród i Augustów - mówi dyżurny synoptyk białostockiego Biura Prognoz Maciej Maciejewski. Kolejna fala burz z silnymi opadami deszczu przejdzie nad Podlasiem po południu i w nocy.

Lokalnie może padać grad, będzie też wiał bardzo silny wiatr. Opady deszczu mogą powodować lokalne podtopienia, a silny wiatr w czasie burz może powodować zniszczenia. Kierowcy nie powinni parkować pod drzewami. Złamane konary mogą uszkodzić samochód. Synoptycy ostrzegają także żeglarzy. Podczas porywistych podmuchów należy przybić do przystani i zabezpieczyć jachty.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę