Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Światowy Kongres Producentów Rolnych po raz pierwszy w Polsce ...i w Łomży

Około 400 delegatów z 80 państw świata będzie uczestniczyć w Światowym Kongresie Producentów Rolnych, który odbędzie się w na przełomie maja i czerwca w czterech polskich miastach. Jednym z nich jest Łomża. U nas ma pracować grupa robocza „mleko”.

Spotkanie rolników indywidualnych z całego świata po raz pierwszy zorganizowano w naszej części Europy. Spotkanie rolników z całego świata trwać będzie od 31 maja do 7 czerwca. Rozmowy będą się odbywać w 15 grupach roboczych - m.in. mięso i pasze (Kraków), owoce tropikalne (Warszawa), zboża i rośliny oleiste (Poznań) oraz mleko (Łomża).
Spodziewane główne tematy dyskusji to problemy globalnej polityki rolnej w roku przeglądu Wspólnej Polityki Rolnej Unii Europejskiej, ekspansja żywności z krajów azjatyckich na rynki europejskie czy problem żywności genetycznie modyfikowanej (GMO). Nowym tematem będzie szeroko pojęte zdrowie rolnika, obejmujące takie zagadnienia, jak dostępność do służby zdrowia, ubezpieczenia społeczne i zdrowotne, zdrowy tryb życia itp.

Światowy Związek Producentów Rolnych to organizacja o zasięgu globalnym, skupiająca ponad 115 organizacji rolniczych z 80 państw. Jest stałym partnerem ONZ i jej agend zajmujących się rolnictwem, żywnością i zdrowiem.
210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę