Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ludowo-łomżyńskie potyczki o fotel

W województwie podlaskim w dalszym ciągu nie ma wicewojewody. Fotel zgodnie z umową koalicjantów ma objąć któryś z działaczy PSL. Jeszce miesiąc temu ludowcy mieli jednego kandydata, teraz jest ich dwóch. Co ciekawsze obaj są z Łomży. O fotel wicewojewody zabiegają Mieczysław Bagiński i Wojciech Dzierzgowski.


Mieczysław Bagiński (64 lata) to były wojewoda łomżyński, a dziś przewodniczący sejmiku województwa podlaskiego. Wojciech Dzierzgowski (41 lat) dziś ma prywatna firmę, ale jeszcze niedawno był sekretarzem powiatu łomżyńskiego, a wcześniej dyrektorem Podlaskiego Oddziału (z siedzibą w Łomży)  Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Decyzja o tym który z łomżan zasiądzie w fotelu wicewojewody podobno ma zapaść do końca tygodnia, a samo powołanie prawdopodobnie nastąpi po niedzieli. 

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę