Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pracownicy i plantatorzy Cukrowni Łapy chcą jutro zablokować część krajowej 8

W związku z tym, z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy, planujący jutro podróż krajową ósemką. Pracownicy i plantatorzy związani z Cukrownią Łapy chcą zablokować na godzinę drogę w okolicach Białegostoku. Od godz. 10.00 zablokują ruch w Porosłach na trasie Warszawa-Białystok. Policja wie o zapowiadanej blokadzie. Jak poinformował rzecznik prasowy podlaskiej policji Jacek Dobrzyński, w miarę możliwości przygotowane będą objazdy, ale tylko dla aut osobowych. Ciężarówki, zwłaszcza te jadące w tranzycie na Wschód, kierowane będą na parkingi.

Blokada drogi, to kolejna akcja protestacyjna związana z planem restrukturyzacji przygotowanym przez Krajową Spółkę Cukrową. Zakłada on m.in zlikwidowanie upraw buraków w północno-wschodniej Polsce.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę