Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kierownictwo basenu w Zambrowie wprowadza ograniczenia na czas ferii

Nie dziesięciokrotnie - jak pierwotnie planowano, ale tylko trzy razy w ciągu ferii będzie mógł bezpłatnie skorzystać z miejskiego basenu każdy młody mieszkaniec Zambrowa. Kierownictwo pływali "Delfin" zaproponowało podczas ferii wszystkim uczniom szkół podstawowych w mieście bezpłatne korzystanie ze swoich obiektów codziennie w dni powszednie od godz.14.00 do 16.00 Jednak już pierwszego dnia zainteresowanie wielokrotnie przerosło oczekiwania i możliwości basenu.

Dlatego też konieczne było wprowadzenie ograniczeń- od dziś do końca ferii uczniowie każdej z trzech zambrowskich "podstawówek" będą mieli wyznaczone dni, w które będą mogli bezpłatnie skorzystać z pływalni. Dla każdej ze szkół wyznaczono trzy takie terminy, które można poznać kontaktując się z pływalnią.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę