Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

„Pierwsze” jest drugie

Katarzyna Gosiewska i Michał Grodzki uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im Tadeusza Kościuszki w Łomży znaleźli się w gronie dziesięciu najlepszych uczniów województwa podlaskiego. Wśród najlepszych nauczycieli województwa znalazła się nauczycielka tej szkoły Jolanta Radgowska. Samo „pierwsze” łomżyńskie liceum w województwie zajęło drugie miejsce.


I LO w Łomży zostało docenione w konkursie Program olimpijski „Porannego”. Zrealizowała go redakcja tej gazety wspólnie z Podlaskim Kuratorem Oświaty i Urzędem Miejskim w Białymstoku. Konkurs polegał na wyłonieniu najlepszych uczniów i nauczycieli w całym województwie. Wzięły w nim udział 23 szkoły z całego województwa.  Zwyciężyło III LO w Białymstoku, z którego na laury najlepszych - zdaniem organizatorów - zasłużyło troje uczniów i czworo nauczycieli.   

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę